HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Albi ALLA

Personal data

Picture of Albi ALLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albi ALLA
Birthday (Age):01. Shkurt 1993 (31)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi100--------
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia100--------
Games total200--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi------------
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi11----------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi66----5-----
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2015-16Bylis77----6-----
Ndeshje miqesoreShqiperi11-1--------
Career Total1515-1--11-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiMbrojtes
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMbrojtes