HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Drilon MUSAJ

Personal data

Picture of Drilon MUSAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Drilon MUSAJ
Jersey Number:33
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Laci121111--4-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci532---1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci1-1---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA 8911--2-11----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 891-1---------
Career Total2015512-61----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Sulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Sulmues