HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Ledian TAULLAU

Personal data

Picture of Ledian TAULLAU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ledian TAULLAU
Birthday (Age):10. Korrik 1986 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 10/09/2017LushnjavsVllaznia101--------
Saturday, 10/02/2018LushnjavsVllaznia010--1-----
Saturday, 07/04/2018VllazniavsLushnja101--1-----
Games total212--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja2111--2-----
Kategoria 1 2014-15Lushnja------------
Kategoria 1 2013-14Albpetrol----1-------
Kategoria 1 2012-13Mamurras------------
Kategoria 1 2011-12Mamurras------------
Kategoria 1 2010-11Tomori1-1---1-----
Kategoria 1 2009-10Kamza81-81---2-----
Career Total8418311-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14AlbpetrolMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12MamurrasMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPLAYERS