HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2017-18

Player Information - Andrea KULE

Personal data

Picture of Andrea KULE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Andrea KULE
Birthday (Age):02. Korrik 1990 (34)
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni11----------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo----1-------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo33-1--3-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja140-140---1-----
Career Total144414011-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaPLAYERS