HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Sokol ISHKA

Personal data

Picture of Sokol ISHKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sokol ISHKA
Birthday (Age):14. Korrik 1979 (44)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 02BylisvsPartizani100--------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100-1------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina100--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani101--------
Saturday February 20PartizanivsAda101--------
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani100--------
Monday March 08PartizanivsLuftetari100--------
Saturday March 20KamzavsPartizani101--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci1011-------
Games total130411------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza99--1-2--1--
Kategoria 1 2010-11Kamza22----------
Kategoria 1 2009-10Partizani66-211------
Career Total1717-2212--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPLAYERS