HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Gentian CELA

Personal data

Picture of Gentian CELA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Gentian CELA
Birthday (Age):09. Shkurt 1981 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 05BurrelivsLushnja101-----1--
Saturday November 19LushnjavsBesa100--------
Saturday April 28LushnjavsGramozi100--------
Games total301-----1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja1-1---------
Kategoria 1 2014-15Lushnja11-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja1010-4--2--1--
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja11-1--------
Kategoria 1 2012-13Lushnja11--1-1-----
Kategoria 1 2011-12Lushnja22-------1--
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini3-3---1-----
Kategoria 1 2009-10Lushnja1010-14-4-----
Career Total2925475-8--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaMesfushor