HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Jasmin RRABOSHTA

Personal data

Picture of Jasmin RRABOSHTA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jasmin RRABOSHTA
Birthday (Age):30. Prill 1990 (34)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta1011-1-----
Sunday September 16VllazniavsLuftetari100--------
Saturday September 22LuftetarivsTirana100--------
Sunday October 07LuftetarivsBesa100--------
Saturday October 20BylisvsLuftetari101--------
Saturday October 27LuftetarivsFlamurtari100--------
Sunday November 25LuftetarivsSkenderbeu101--------
Saturday December 01ShkumbinivsLuftetari100--------
Saturday February 16TeutavsLuftetari100--------
Saturday March 30LuftetarivsBylis010--------
Games total9131-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria 1 2013-14Butrinti----2-------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari65121-1-----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22--5-------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani8623--2-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia------------
Kategoria 1 2009-10Elbasani2882037-4-----
Career Total442123815-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniPLAYERS