HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13

Player Information - Blerim HASALLA

Personal data

Picture of Blerim HASALLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Blerim HASALLA
Birthday (Age):13. Tetor 1976 (47)
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Lushnja------------
Kategoria 1 2011-12Lushnja321---------
Kategoria 1 2010-11Tomori------------
Kategoria Superiore 2009-10Besa1037---1-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total1358---1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMbrojtes