HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Sadush DANI

Personal data

Picture of Sadush DANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sadush DANI
Birthday (Age):06. Nentor 1988 (34)
Jersey Number:33
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14LacivsPartizani010--------
Wednesday September 18LushnjavsLaci010--------
Sunday September 22LacivsBylis010--------
Saturday September 28VllazniavsLaci101--1-----
Wednesday October 02LacivsBesa100--------
Friday October 18LacivsFlamurtari010--------
Sunday November 03LacivsKukësi100--------
Saturday February 01BesavsLaci100--------
Sunday February 16FlamurtarivsLaci010--1-----
Saturday March 15BylisvsLaci100--------
Saturday March 29TiranavsLaci100--1-----
Games total651--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Laci523---3-----
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1-1---------
Kategoria 1 2009-10Beselidhja1010--119-----
Career Total16124-1112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPLAYERS