HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Xhynejt CUTRA

Personal data

Picture of Xhynejt CUTRA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Xhynejt CUTRA
Birthday (Age):23. Nentor 1988 (31)
Jersey Number:22
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14BylisvsKastrioti010--------
Wednesday September 18PartizanivsBylis010--------
Sunday September 22LacivsBylis100--------
Saturday September 28BylisvsBesa010--------
Saturday October 05BylisvsKukësi010--------
Sunday October 20TiranavsBylis010--------
Sunday December 08BylisvsPartizani010--------
Saturday December 14BylisvsLaci100--------
Games total260--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Terbuni11----------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis514---------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia5321--3-----
Career Total11561--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaSulmues