HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Fernandez Da SILVA

Personal data

Picture of Fernandez Da SILVA
Name:Fernandez Da SILVA
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis100--------
Sunday September 15BesavsTeuta100--------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari100--------
Sunday September 22KukësivsTeuta100--------
Sunday September 29TeutavsTirana100--------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta100--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia101--------
Saturday October 19SkenderbeuvsTeuta100-1------
Friday November 01TeutavsKastrioti100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--1-----
Saturday November 23BylisvsTeuta100--------
Saturday November 30TeutavsBesa010--------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday December 14TeutavsKukësi100--------
Sunday February 02TeutavsLushnja100--------
Saturday March 08TeutavsPartizani100--------
Thursday March 13TeutavsTirana100--------
Sunday March 16FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday April 05KukësivsTeuta100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Saturday April 26TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday May 10VllazniavsTeuta010--------
Games total2021-11-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Teuta121111-11-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta11--1-1-----
Career Total131211112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaMbrojtesLajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit