HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Vedat MURIQI

Personal data

Picture of Vedat MURIQI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Vedat MURIQI
Birthday (Age):24. Prill 1994 (30)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis010--------
Sunday September 15BesavsTeuta010--------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari100--------
Sunday September 22KukësivsTeuta101--1-----
Sunday September 29TeutavsTirana101--------
Sunday October 06TeutavsVllaznia101--------
Saturday October 26TeutavsLaci0101-------
Friday November 01TeutavsKastrioti1011-------
Saturday November 09PartizanivsTeuta010--------
Saturday December 14TeutavsKukësi010--------
Games total5542-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Besa64211-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Teuta74332-1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta22-2--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13LIRIA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LIRIA55--3-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11LIRIA1-1---------
Career Total2115666-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13LIRIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LIRIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11LIRIAMesfushor