HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 17 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for Besa Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 23.08.2010 18:30 h Besa - Skenderbeu0-2 thumbs_down.png
2 28.08.2010 20:00 h Dinamo - Besa2-1 thumbs_down.png
3 11.09.2010 17:30 h Besa - Flamurtari0-0 draw.png
4 19.09.2010 17:00 h Besa - Teuta0-0 draw.png
5 27.09.2010 17:00 h Shkumbini - Besa2-2 draw.png
6 02.10.2010 16:30 h Besa - Vllaznia0-1 thumbs_down.png
7 16.10.2010 15:30 h Elbasani - Besa1-1 draw.png
8 25.10.2010 15:30 h Besa - Tirana2-1 thumbs_up.png
9 30.10.2010 14:20 h Bylis - Besa3-1 thumbs_down.png
10 06.11.2010 15:00 h Besa - Kastrioti0-0 draw.png
11 12.11.2010 14:00 h Laci - Besa1-0 thumbs_down.png
12 20.11.2010 17:00 h Skenderbeu - Besa4-0 thumbs_down.png
13 30.11.2010 14:00 h Besa - Dinamo1-1 draw.png
14 13.12.2010 14:00 h Flamurtari - Besa1-0 thumbs_down.png
15 18.12.2010 14:05 h Teuta - Besa1-2 thumbs_up.png
16 24.12.2010 14:00 h Besa - Shkumbini2-1 thumbs_up.png
17 22.01.2011 14:06 h Vllaznia - Besa2-1 thumbs_down.png
18 30.01.2011 14:00 h Besa - Elbasani2-0 thumbs_up.png
19 06.02.2011 14:00 h Tirana - Besa0-0 draw.png
20 12.02.2011 14:05 h Besa - Bylis2-1 thumbs_up.png
21 19.02.2011 14:00 h Kastrioti - Besa2-1 thumbs_down.png
22 25.02.2011 14:00 h Besa - Laci1-2 thumbs_down.png
23 06.03.2011 14:14 h Vllaznia - Besa2-0 thumbs_down.png
24 12.03.2011 15:00 h Besa - Skenderbeu0-0 draw.png
25 20.03.2011 14:00 h Flamurtari - Besa3-0 thumbs_down.png
26 01.04.2011 17:00 h Besa - Bylis2-1 thumbs_up.png
27 10.04.2011 16:00 h Elbasani - Besa0-1 thumbs_up.png
28 16.04.2011 15:00 h Teuta - Besa4-2 thumbs_down.png
29 20.04.2011 17:30 h Besa - Kastrioti3-2 thumbs_up.png
30 24.04.2011 17:30 h Shkumbini - Besa2-2 draw.png
31 30.04.2011 17:30 h Besa - Dinamo1-0 thumbs_up.png
32 04.05.2011 17:30 h Laci - Besa3-2 thumbs_down.png
33 16.05.2011 17:00 h Besa - Tirana3-2 thumbs_up.png