HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Rezultatet - Java 4 (18.09.2010 - 19.09.2010)

E shtunë, 18.09.2010 - 4. Java
 17:00 hDinamoShkumbini1 - 0 
 17:00 hLaciElbasani1 - 0 
E diel, 19.09.2010 - 4. Java
 17:00 hBesaTeuta0 - 0 
 17:00 hSkenderbeuVllaznia2 - 0Has match summary
 17:10 hFlamurtariBylis1 - 0 
E hënë, 20.09.2010 - 4. Java
 17:00 hKastriotiTirana0 - 0