HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Match Schedule for LaciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201021:30 hTeuta - Laci0-0draw.png
230.08.201018:15 hLaci - Shkumbini2-0thumbs_up.png
312.09.201017:40 hVllaznia - Laci2-1thumbs_down.png
418.09.201017:00 hLaci - Elbasani1-0thumbs_up.png
526.09.201017:05 hTirana - Laci2-0thumbs_down.png
630.09.201016:30 hLaci - Bylis3-1thumbs_up.png
715.10.201015:30 hKastrioti - Laci3-1thumbs_down.png
824.10.201014:15 hFlamurtari - Laci1-0thumbs_down.png
930.10.201015:00 hLaci - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
1006.11.201014:00 hDinamo - Laci3-3draw.png
1112.11.201014:00 hLaci - Besa1-0thumbs_up.png
1221.11.201014:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_up.png
1328.11.201014:00 hShkumbini - Laci2-1thumbs_down.png
1411.12.201014:00 hLaci - Vllaznia0-1thumbs_down.png
1519.12.201014:00 hElbasani - Laci2-3thumbs_up.png
1624.12.201014:00 hLaci - Tirana1-1draw.png
1722.01.201114:03 hBylis - Laci1-2thumbs_up.png
1828.01.201114:00 hLaci - Kastrioti2-0thumbs_up.png
1904.02.201114:00 hLaci - Flamurtari0-1thumbs_down.png
2012.02.201117:02 hSkenderbeu - Laci2-1thumbs_down.png
2119.02.201114:00 hLaci - Dinamo0-0draw.png
2225.02.201114:00 hBesa - Laci1-2thumbs_up.png
2306.03.201114:00 hLaci - Kastrioti3-1thumbs_up.png
2411.03.201115:00 hShkumbini - Laci2-5thumbs_up.png
2520.03.201114:00 hLaci - Dinamo1-0thumbs_up.png
2601.04.201117:00 hLaci - Elbasani3-1thumbs_up.png
2711.04.201117:00 hTirana - Laci4-0thumbs_down.png
2816.04.201117:30 hLaci - Vllaznia1-3thumbs_down.png
2920.04.201117:30 hSkenderbeu - Laci2-0thumbs_down.png
3025.04.201117:30 hLaci - Flamurtari1-1draw.png
3129.04.201117:30 hBylis - Laci1-0thumbs_down.png
3204.05.201117:30 hLaci - Besa3-2thumbs_up.png
3316.05.201117:00 hTeuta - Laci3-2thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit