HOT NEWS
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e viagra soft Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e viagra india Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e buy cialis Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e real cialis without prescription T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e generic viagra online dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e purchase cialis online without prescription Shkodres publikon emrat e buy viagra in canada te a... » Lidhur me incidentet e buy cialis without prescription rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
Kategoria Superiore/ Elbasani - Teuta 1-5 » Elbasani shkatërrohet nga Teuta ELBASANI-TEUTA&nb...
Mergjyshi:Po punohet per te rrezuar Besen » Artan Mergjyshi,trajneri i Beses u tregua shume i ...
E mërkurë, 17 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Atdhe GASHI

Personal data

Picture of Atdhe GASHI
Nationality: Republika e Kosoves Republika e cialis professional 20 mg Kosoves
Name: Atdhe GASHI
Birthday (Age): 21. Shtator 1985 (28)
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq OWN GOAL Penallti Demtim Penallti e humbur
e diel gusht 21 VELLAZNIMI vs PRISHTINA 1 0 0 - - - - - - - -
e shtunë gusht 27 LIRIA vs VELLAZNIMI 1 0 1 1 - 1 - - - - -
e mërkurë shtator 07 VELLAZNIMI vs DRENICA 1 0 0 1 - - - - - - -
e diel shtator 18 VELLAZNIMI vs TREPCA 89 1 0 0 - - - - - - - -
e diel shtator 25 VELLAZNIMI vs HYSI 1 0 0 - - 1 - - - - -
e premte tetor 21 KEK-U vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e diel tetor 30 PRISHTINA vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e shtunë nëntor 05 VELLAZNIMI vs LIRIA 1 0 0 1 - - - - - - -
e mërkurë nëntor 09 DRENICA vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - 1 - - - - -
e diel nëntor 13 VELLAZNIMI vs DRITA 1 0 0 - - - - - - - -
e diel nëntor 20 TREPCA 89 vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
e mërkurë nëntor 23 HYSI vs VELLAZNIMI 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 12 0 1 3 - 3 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq OWN GOAL Penallti Demtim Penallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 VELLAZNIMI 12 12 - 1 4 - 3 - - 1 - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 VELLAZNIMI - - - - - - - - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11 VELLAZNIMI 2 2 - - 2 - 1 - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 VELLAZNIMI 8 8 - 2 1 - 1 1 - - - -
Career Total 22 22 - 3 7 - 5 1 - 1 - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12 2011-12 VELLAZNIMI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13 2012-13 VELLAZNIMI Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11 2010-11 VELLAZNIMI Sulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 2009-10 VELLAZNIMI PLAYERS