HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Pero PEJIC

Personal data

Picture of Pero PEJIC
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Pero PEJIC
Birthday (Age):28. Nentor 1982 (41)
Jersey Number:15
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi1001-------
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani1001-------
Wednesday, 10/09/2014LacivsKukësi101--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani101--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi1001-------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta1001-1-----
Saturday, 18/10/2014TiranavsKukësi100-------1
Saturday, 25/10/2014KukësivsFlamurtari1001-------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi1002-------
Sunday, 09/11/2014KukësivsLaci100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi100--------
Sunday, 30/11/2014KukësivsSkenderbeu100--1-----
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi1002-------
Wednesday, 17/12/2014KukësivsTirana101--------
Sunday, 21/12/2014FlamurtarivsKukësi1001-------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi1001-------
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani1002-------
Sunday, 08/02/2015LacivsKukësi1001-------
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi1001-------
Wednesday, 04/03/2015KukësivsTeuta1002-------
Sunday, 08/03/2015TiranavsKukësi100--------
Monday, 16/03/2015KukësivsFlamurtari1002-------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia1001-------
Saturday, 04/04/2015ElbasanivsKukësi1001----1--
Monday, 13/04/2015KukësivsLaci100--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi100-----1--
Sunday, 26/04/2015KukësivsSkenderbeu100--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100--------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi1002----1--
Sunday, 17/05/2015KukësivsTirana1002----1--
Games total300325-2--4-1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi88-18----5-1
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1515-227-2--4-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22--1-1-----
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu1313-219-11----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11----------
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu12102212-3-----
EUROPA League 2011-12Tirana------------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari66-18-1--1--
EUROPA League 2010-11Tirana22-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana1212-214-4-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana----1-------
Career Total727021190-121-10-2

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuSulmues
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuSulmues
EUROPA League 2011-122011-12TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
EUROPA League 2010-112010-11TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaSulmues
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaSulmues