HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 21 (06.04.2013 - 07.04.2013)

E shtunë, 06.04.2013 - 21. Java
Show Events of Match 15:00 hBesaKastrioti2 - 0  BE
E diel, 07.04.2013 - 21. Java
Show Events of Match 15:00 hLaciBylis3 - 1  FSL
Show Events of Match 15:00 hShkumbiniVllaznia1 - 0  FSP
Show Events of Match 15:00 hFlamurtariLuftetari3 - 0  FL
Show Events of Match 15:00 hTomoriApolonia1 - 0  ST
Show Events of Match 18:00 hTeutaKukësi1 - 1  ND
Show Events of Match 18:00 hTiranaSkenderbeu1 - 0  QS