HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for LuftetariIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1- 26.08.201218:00 hKukësi - Luftetari0-0draw.png
events.png2 LUFT 02.09.201218:00 hLuftetari - Teuta4-1thumbs_up.png
events.png3 LB 16.09.201218:00 hVllaznia - Luftetari3-0thumbs_down.png
events.png4 LUFT 22.09.201215:00 hLuftetari - Tirana0-1thumbs_down.png
5- 29.09.201215:00 hApolonia - Luftetari0-3thumbs_up.png
events.png6 LUFT 07.10.201215:00 hLuftetari - Besa0-2thumbs_down.png
events.png7 AM 20.10.201215:00 hBylis - Luftetari2-0thumbs_down.png
events.png8 LUFT 27.10.201215:00 hLuftetari - Flamurtari2-3thumbs_down.png
events.png9- 03.11.201215:00 hLaci - Luftetari3-0thumbs_down.png
events.png10- 10.11.201215:00 hLuftetari - Kastrioti2-0thumbs_up.png
events.png11- 17.11.201215:00 hTomori - Luftetari1-1draw.png
events.png12- 25.11.201215:00 hLuftetari - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
events.png13- 01.12.201215:00 hShkumbini - Luftetari2-1thumbs_down.png
events.png14- 10.02.201315:00 hLuftetari - Kukësi1-3thumbs_down.png
events.png15- 16.02.201315:00 hTeuta - Luftetari2-0thumbs_down.png
events.png16- 23.02.201315:00 hLuftetari - Vllaznia2-1thumbs_up.png
events.png17 QS 02.03.201318:00 hTirana - Luftetari2-1thumbs_down.png
events.png18- 09.03.201315:00 hLuftetari - Apolonia3-2thumbs_up.png
19- 17.03.201315:00 hBesa - Luftetari2-0thumbs_down.png
events.png20- 30.03.201315:00 hLuftetari - Bylis1-1draw.png
events.png21 FL 07.04.201315:00 hFlamurtari - Luftetari3-0thumbs_down.png
events.png22- 12.04.201315:00 hLuftetari - Laci0-3thumbs_down.png
events.png23- 21.04.201315:00 hKastrioti - Luftetari1-0thumbs_down.png
events.png24- 27.04.201317:00 hLuftetari - Tomori2-2draw.png
25- 04.05.201318:00 hSkenderbeu - Luftetari1-0thumbs_down.png
events.png26- 11.05.201318:00 hLuftetari - Shkumbini1-2thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit