HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for TeutaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
1 FSP 26.08.201218:00 hShkumbini - Teuta0-1thumbs_up.png
events.png2 LUFT 02.09.201218:00 hLuftetari - Teuta4-1thumbs_down.png
events.png3- 14.09.201220:00 hTeuta - Tirana1-1draw.png
events.png4 BE 21.09.201220:00 hBesa - Teuta1-0thumbs_down.png
5- 30.09.201218:00 hTeuta - Flamurtari2-1thumbs_up.png
events.png6 KA 07.10.201215:00 hKastrioti - Teuta0-1thumbs_up.png
events.png7- 21.10.201218:00 hTeuta - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
events.png8- 28.10.201215:00 hKukësi - Teuta1-1draw.png
events.png9- 04.11.201218:00 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png10- 10.11.201215:00 hApolonia - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png11- 17.11.201218:00 hTeuta - Bylis3-0thumbs_up.png
events.png12- 25.11.201215:00 hLaci - Teuta1-0thumbs_down.png
events.png13- 01.12.201215:00 hTeuta - Tomori3-1thumbs_up.png
events.png14- 10.02.201315:00 hTeuta - Shkumbini3-0thumbs_up.png
events.png15- 16.02.201315:00 hTeuta - Luftetari2-0thumbs_up.png
events.png16- 23.02.201318:00 hTirana - Teuta1-1draw.png
events.png17- 02.03.201318:00 hTeuta - Besa1-0thumbs_up.png
events.png18 FL 10.03.201318:00 hFlamurtari - Teuta1-1draw.png
events.png19- 16.03.201315:00 hTeuta - Kastrioti1-0thumbs_up.png
events.png20 SK 30.03.201318:00 hSkenderbeu - Teuta0-0draw.png
events.png21- 07.04.201318:00 hTeuta - Kukësi1-1draw.png
events.png22 LB 14.04.201318:00 hVllaznia - Teuta2-0thumbs_down.png
events.png23- 21.04.201315:00 hTeuta - Apolonia2-1thumbs_up.png
events.png24- 27.04.201317:00 hBylis - Teuta1-2thumbs_up.png
events.png25- 03.05.201318:00 hTeuta - Laci1-0thumbs_up.png
events.png26- 09.05.201318:00 hTomori - Teuta4-1thumbs_down.png