HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Rezultatet - Java 12 (24.11.2012 - 25.11.2012)

E shtunë, 24.11.2012 - 12. Java
Show Events of Match 15:00 hKukësiKastrioti3 - 1  -
Show Events of Match 15:00 hBylisTirana1 - 0  -
  15:00 hTomoriShkumbini0 - 0  ST
Show Events of Match 18:00 hVllazniaFlamurtari3 - 3  LB
E diel, 25.11.2012 - 12. Java
Show Events of Match 15:00 hLuftetariSkenderbeu0 - 1  LUFT
Show Events of Match 15:00 hApoloniaBesa2 - 1  LP
Show Events of Match 15:00 hLaciTeuta1 - 0  FSL