HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for VllazniaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LB 24.08.201220:00 hVllaznia - Skenderbeu1-3thumbs_down.png
events.png2- 01.09.201218:00 hKukësi - Vllaznia0-0draw.png
events.png3 LB 16.09.201218:00 hVllaznia - Luftetari3-0thumbs_up.png
events.png4 LB 23.09.201218:00 hVllaznia - Apolonia1-1draw.png
events.png5 AM 29.09.201215:00 hBylis - Vllaznia0-1thumbs_up.png
events.png6 LB 07.10.201215:00 hVllaznia - Laci1-0thumbs_up.png
events.png7- 21.10.201215:00 hTomori - Vllaznia2-2draw.png
events.png8 LB 28.10.201218:00 hVllaznia - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png9- 04.11.201218:00 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png10- 10.11.201218:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_down.png
events.png11- 18.11.201215:00 hBesa - Vllaznia0-0draw.png
events.png12- 24.11.201218:00 hVllaznia - Flamurtari3-3draw.png
events.png13- 01.12.201215:00 hKastrioti - Vllaznia3-2thumbs_down.png
events.png14 SK 08.02.201318:00 hSkenderbeu - Vllaznia0-1thumbs_up.png
events.png15- 16.02.201318:00 hVllaznia - Kukësi1-0thumbs_up.png
events.png16- 23.02.201315:00 hLuftetari - Vllaznia2-1thumbs_down.png
events.png17 LP 03.03.201315:00 hApolonia - Vllaznia1-3thumbs_up.png
events.png18- 10.03.201318:00 hVllaznia - Bylis1-0thumbs_up.png
19- 17.03.201315:00 hLaci - Vllaznia2-1thumbs_down.png
events.png20- 31.03.201318:00 hVllaznia - Tomori2-1thumbs_up.png
events.png21 FSP 07.04.201315:00 hShkumbini - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png22- 14.04.201318:00 hVllaznia - Teuta2-0thumbs_up.png
events.png23 QS 20.04.201318:00 hTirana - Vllaznia1-0thumbs_down.png
events.png24- 27.04.201317:00 hVllaznia - Besa0-1thumbs_down.png
events.png25- 04.05.201318:00 hFlamurtari - Vllaznia3-1thumbs_down.png
events.png26- 11.05.201318:00 hVllaznia - Kastrioti2-0thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit