HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 10 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 1

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 19 years 5 months ago#60

Raiffeisen superliga e Kosoves
Java e pare
Rezulltatet perfundimtare
E Shtune
KEK-u – Prishtina 0:1,
E Dielle
Besa – Vllaznimi 2:1,
Trepça – Drenica 1:1,
Ballkani – Flamurtari 2:1,
Ferizaj – Trepça’89 0:0,
Hysi – Liria 5:0.

renditja
1.Hysi 1 1 0 0 5:0 5 3
2.Ballkani 1 1 0 0 2:1 1 3
3.Besa 1 1 0 0 2:1 1 3
4.Prishtina 1 1 0 0 1:0 1 3
5.Drenica 1 0 1 0 1:1 0 1
6.Trepça 1 0 1 0 1:1 0 1
7.Ferizaj 1 0 1 0 0:0 0 1
8.Trepça'89 1 0 1 0 0:0 0 1
9.Flamurtari 1 0 0 1 1:2 -1 0
10.Vëllaznimi 1 0 0 1 1:2 -1 0
11.KEK-u 1 0 0 1 0:1 -1 0
12.Liria 1 0 0 1 0:5 -5 0 0
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.127 seconds