HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Naxhi Sensoj: Neglizhuam dhe u ndeshkuam
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 17:41   pdfShtypEmail

Naxhi-ShensoiPas humbjes me Flamurtarin, trajneri i Kukesit kishte rezervat e veta per gjykimin, por ne te njejten kohe nuk e kuptoi se si skuadra e tij neglizhoi per te humbur avantazhin e krijuar. "Se kuptoj sesi arritem ta humbisnin kete ndeshje,duke qene ne avantazh. Neglizhuam dhe i leshuam shume terren kundershtarit. Bem gabime ne mbrojtje dhe nuk i shfrytezuam rastet sic duheshin. Arbitrat nuk ishin ne nivelin e duhur. Kam rezerve per ata" theksoi i nervozuar kosovaro-turku Shensoj.


busy
komente