HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Skenderbeu – Partizani zhvendoset te premten
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 28 Tetor 2013 17:10   pdfShtypEmail

stadiumin SkenderbeuKryendeshja e javes do te luhet te premten pasdite. Ky ka qene lajmerimi qe FSHF ka bere per mediat. Sfida mes Skenderbeut dhe Partizanit do te luhet ne qytetin e Korces dhe pritet me nje interesim te madh nga dy tifozerite. Biletat pritet te dalin shitje te merkuren dhe parashikohet qe stadiumi te jete i mbushur plot. Kjo supersfide do te luhet te premten ne oren 17:00 ne stadiumin “Skenderbeu”. Vendasit duan tre piket per te mos ju ndare kreut te tabeles ndersa te kuqte duan te rizgjohen nga gjumi dhe te kalojne krizen pas dy humbjeve rradhazi.


busy
komente