HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Semiran Cela rikthehet ne Kruje
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:36   pdfShtypEmail

Semiran CelaSemiran Cela ka vendosur te rikthehet ne Kruje te skuadra e Kastriotit. Prej pak ditesh, lojtari qe u largua nga Lushnja ka pranuar oferten e Ndreut dhe eshte bashkuar me kuqezinjte. Cela pritet te bindi edhe sulmuesin Fataki te bej njesoj si ai qe pas largimit nga lagunaret te behet pjese e Kastriotit qe synon ti shpetoj renien nga kategoria.


busy
komente