HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Skuadra pret gjyqin e presidentit Gjika
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Nentor 2013 15:36   pdfShtypEmail

shpetim-gjikaFlamurtari po kalon nje nga vitet me te veshtira te dekadave te fundit. Akuzat qe rendojne mbi presidentin Shpetim Gjika jane te renda dhe ai nuk e ka mendjen tek skuadra e futbollit. Lojtaret kane marre nje rroge por nuk kane aspak garanci per vazhdimesine. Te gjithe lojtaret dhe stafi teknik presin gjyqin qe do te zhvillohet ne daten 10 nentor per te pare se si do te zhvillohen ngjarjet. Nderkohe qe Bashkia e Vlores ka nxjerre ne shitje aksionet dhe pret ta kaloje klubin ne duart e biznesit privat.


busy
komente