HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Naxhi Shensoji: Na duhet te tregojme kujdes ndaj Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Nentor 2013 18:17   pdfShtypEmail

Naxhi-ShensoiKukesi e ka te qarte se nuk do te jete e thjeshte perballe Tiranes pavarsisht problemeve qe bardheblute kane. Trajneri Naxhi Shensoji i gezohet rikthimit te skuadres ne shtepi dhe me ndihmen e tifozeve shpreson qe ti munde kryeqytetasit. “Tirana eshte si nje luan i plagosur. E dime se nuk do te jete e thjeshte me ta pasi skuadra te tilla ne nevoje pikesh japin shume dhe te krijojne probleme. Na duhet te tregohemi te kujdesshem. Nese nuk bejme keshtu mund te ndeshkohemi. E di se Kukesi ne sezonin e kaluar e ka mundur disa here Tiranen por kete vit gjerat jane ndryshe”, ka deklaruar Naxhi Shensoji.


busy
komente