HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Emanuel Egbo: E merituam fitoren me Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Nentor 2013 17:26   pdfShtypEmail

Emanuel Egbo bylisMenjehere pas ndeshjes me SKenderbeun, trainer i Bylis Emanuel Egbo ka folur me superlative per skuadren e tij duke e vleresuar si te merituar rezultatin e fushes. “Beme mire dhe e fituam me merite kete takim. E dinim qe nuk do te ishte e lehte por ja dolem ta vleresonim maksimalisht kete takim. Nese do te kishim finalizuar si duhet ne ndeshjet e kaluara, sot do te ishim ne vendin e pare apo te dyte ne tabele. Nuk e kemi bere kete dhe tani jemi ketu. Nuk na duhet te behemi euforike por te punojme me shume per tu permiresuar”, ka deklaruar Emanuel Egbo.


busy
komente