HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Fonseka perforcimi per janarin tek kuqeblute
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 11 Nentor 2013 22:58   pdfShtypEmail

vllaznia1Vllaznia po mendon te perforcoj sulmin ne janar. Drejtuesit e klubit kuqeblu po mendojne te afrojne sulmuesin brazilian Fonseka. Ai luan tek Kastrioti por nuk eshte pershtatur aspak tek skuadra e Ndreut dhe po kalon nje moment te veshtire. Vllaznia ka nisur bisedimet me te dhe shume shpejt mund ta bej per vete lojtarin qe u be i njohur sezonin e kaluar tek skuadra e Luftetarit. Kastrioti pritet te marre ne ekip serish Fatakin dhe te lere te lire Fonseken te largohet drejt Vllaznise.


busy
komente