HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Cungu mes Tiranes dhe Shpresave
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 13 Nentor 2013 18:30   pdfShtypEmail

armando cunguTrajneri i suksesshem Armando Cungu eshte vene ne qender te vemendjes se fundmi. Burime shume te aferta prane tij kane treguar lajmin se FSHF po mendon ti ofroj postin e trajnerit te Kombetares U-21. Per momentin bisedimet me presidentin e FSHF-se nuk kane nisur po mundesite jane te medha. Per Cungun e interesuar eshte dhe Tirana por edhe per kete piste nuk ka zhvillime. Trajneri per momentin po pushon me familjen e tij ne Shkoder.


busy
komente