HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Alpin Gallo: Nese doni une largohem nga Tirana
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Nentor 2013 22:30   pdfShtypEmail

alpin gallo e vogelTirana ka veshtiresi te medha dhe po kalon nje krize te madhe rezultatesh. Bardheblute jane te fundit por trajneri Alpin Gallo nuk ka ndermend te dorezohet. “Nese doni ju une largohem”, keshtu eshte shprehur nder te tjera tekniku qe ka marre drejtimin e bardhebluve ne nje moment te veshtire. “Une nuk kam ndermend te dorezohem. Eshte e rendesishme te punojm fort dhe te jemi te qete. Tirana ka mundesi por kemi patur probleme te ndryshme gjate fazes se pare. Do provojme te marrim maksimumin ne ndeshjet qe kane mbetur per kete vit dhe me pas do te nderhyjme ne merkaton e dimrit per te bere disa perforcime”, ka deklaruar trajneri i Tiranes Alpin Gallo. 


busy
komente