HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Mungon Gentjan Cela ndaj Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 21 Nentor 2013 05:27   pdfShtypEmail


lushnja- kukesi

Skuadra e Lushnjes do te kete nje transferte te veshtire, ku te shtunen do te udhetoj per ne  Kukes e do te ndeshet me skuadren vendase. Ne ndeshjen e se shtunes formacionit te Banos  do t'i mungoj sulmuesi kryesor , Gentjan Cela, i cili sipas burimeve prane klubit lushnjar prej ditesh eshte i demtuar.  " Pavaresisht transfetes se veshtire, skuadra jone eshte mobilizuar per te  dhene maksimumin. Shpresojme qe te mos dalim pa pike" u shpreh per albaniasoccer.com, mesfushori lushnjar Arlind Korreshi.  Nderkohe sipas
burimeve prane klubit lushnjar mesojme se ne drejtim te qytetit te Kukesit do te udhetojne dhe dy autobuze me sportdashes.           

 


busy
komente