HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Tifozet gjejne nje zgjidhje te vacante per te mos braktisur skuadren
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Nentor 2013 15:03   pdfShtypEmail

ujqerit e deboresNdeshja mes Skenderbeut dhe Flamurtarit do te zhvillohet pa tifoze per shkak te denimit qe ka marre stadiumi ne Korce. Megjithate, kjo nuk do ti pengoj “Ujqerit e Debores” ti qendrojne prane skuadres. Ata kane lajmeruar te gjithe tifozet fanatike te kampioneve qe se bashku do te mblidhen perpara tribunes kryesore dhe nga jashte stadiumit do te mbeshtesin skuadren korcare. Pritet qe numri i tyre te mos jete i vogel ne nje ndeshje mjaft delikate ku perballe kane nje nga skuadrat me te cilat kane rivalizuar shume ne sezonet e fundit.


busy
komente