HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
FSHF/ Shtyhen per javen tjeter masat per ndeshjen Kastrioti –Bylis
nga AlbaniaSoccer   E premte, 06 Dhjetor 2013 21:56   pdfShtypEmail

kastrioti bylis -Eshte shtyre per javen e ardhshme vendimi per masat qe duhen marre per ndeshjen Kastrioti – Bylis. Komisioni i Etikes u mblodh te premten per te vendosur nje tjeter date per gjyqin sportiv ten je prej disa ndeshjeve te trukuara ne Kategorine Superiore. Burime prane AlbaniasoccerMedia, tregojne se FSHF ka ne plan te hetoje dhe marre vendim per disa ekipe dhe disa ndeshje duke sjelle keshtu ndoshta te parin rast shqiptar me denime te tille per skandalet e futbollit. Kastrioti dhe Bylis jane te dyshuara por nuk mbeten pas edhe skuadra te tjera te Superiores.


busy
komente