HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Laci/ Rikthehen tifozet pas pezullimit, hyrja falas
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Dhjetor 2013 03:18   pdfShtypEmail

tifozet ne kamzeeeNe ndeshjen ndaj Lushnjes,  qe do te zhvillohen te dielen ne stadiumin e qytetit te Lacit, pas nje ndeshje penalizim per mos paraqitje, shkalleve te staduiumit te Lacit do t’ju rikthehen sportdashesit. Hyrja ne stadium do te jete falas.  Nje gje e tille behet per te shtuar dhe numrin e sportdashesve ne stadium, tek te cilet eshte rritur akoma me shume optimizmi pas fitores ndaj Beses. Nje trepikesh ne kete takim i forcon Lacit pozitat ne katershen me te mire te kampionatit  


busy
komente