HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Tre kosovar dhe nje malazez per prove
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 11 Dhjetor 2013 21:25   pdfShtypEmail

tirona stervitjeTe Tirana e shenderruar ne nje kantier ndertimi vazhdojne punimet. Kater lojtare kane mberritur se fundmi per prove. Tre nga Kosova dhe nje nga Mali i Zi. Qendrim Dautaj, Samir Sahiti dhe Samir Ramizi bashke me malazezin Balsa Bozovic jane duke u provuar nga trajneri Magani. Tirana eshte ne kerkim te lojtareve per fazen e dyte dhe tregu kosovar bashke me ate malazez po studiohen me vemendje. Pasi ti shohi Magani do te vendosi per ta.


busy
komente