HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kristaq Mile: U munduam, por nuk arritem objektivin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 19:39   pdfShtypEmail

kristaq milePas ndeshjes Kastrioti - Flamurtari, trajneri i Kastriotit Kristaq Mile deshironte qe skuadra e tij te kishte sukses ndaj miqve nga Vlora, por nuk ia arriti edhe pse krijoi volum loje. "U munduam te arrinim obkektivin por per  fatin  tone te keq nuk e arritem  nje gje te tille . Ne realitet krijuam nje volum loje, duke krijuar dhe raste te pastra per shenim, por sulmi ishte reparti qe la per te deshiruar. Kampionati sa vjen dhe behet me i veshtire ku cdo ndeshje duhet te konsiderohet si fianle ne vehte", perfundoi trajneri i Kastriotit prononcimin e tij per mediat.


busy
komente