HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Tifozet duan rikthimin e Valter Fushaj
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 23 Dhjetor 2013 20:19   pdfShtypEmail

Valter FushajNe Shkoder duan rikthimin e Valter Fushaj. Tifozet kerkojne nje skuader tjeter. Vllaznia e drejtuar dhe e keqmenaxhuar nga bashkia po deshton dhe rrezikon renien nga kategoria. Tifozet kerkojne ndryshime te menjehershme dhe kercenojne me protesta. Ata duan te rikthehet ish presidenti Fushaj dhe bashke me te duan edhe shkodranin Armando Cungu per pankinen. Levizjet kane filluar dhe pritet te kete ndryshime pasi bashkia po deshton te mbaj skuadren ne nivele te larta. Vllaznia eshte e rrezikuar seriozisht per te rene nga kategoria dhe tifozet shkodran jane vene ne alarm per kete situate te pahijshme.


busy
komente