HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Kukesi – Kastrioti 1-0
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 08 Janar 2014 23:49   pdfShtypEmail

kukesi- kastriotiKukesi ka zhvilluar nje ndeshje miqesore ne Tirane me Kastriotin. Numri I shikuesve dhe tifozeve nga dy ekipet ne kompleksin Dinamo ka qene I madh. Ndeshjen e ka fituar skuadra e Kukesit fale golit te shenuar nga Cikalleshi. Kukesi dhe Kastrioti ne kete takim provuan lojtaret e ardhur ne prove. Nigeriani Uce ka bindur ndersa per te tjeret ka ende dyshime ne rradhet e Kukesit.


busy
komente