HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Sampaio:Do ti marrim ndeshjet nje nga nje
nga Albaniassocer   E diel, 02 Mars 2014 16:23   pdfShtypEmail

partizani festeJam shume i kenaqur me ekipin sepse luajtem me ekipin me te mire te kampionatit.Ekip qe prej disa javesh shenon rregullisht dhe nuk humbet.Jam i kenaqur me mentalitetin e ekipit tim dhe si sillet ne fushe.Tani ne duhet te marrim qdo ndeshje me radhe.Per momentin kemi humbur vendin e dyte por deri ne fund do te luftojme per ta arritur.Nga pikpamja ime nuk dije qte them per pozicjonin e Memellit.Nese eshte jashte loje anesori ka bere nje pune te mire.Ajo qe pashe un ne kete ndeshje eshte qe skuadra e Skenderbeut nuk arriti te godiste porten tone dhe nr 10 i tyre(qe eshte lojtari me i mire) ishte komplet i izoluar dhe ne tentuam te fitonim deri ne fund.Nuk mund ta theme se ku do te arrijme por siç e thashe do te vazhdojme te marrim ndeshjet njera pas tjetres.


busy
komente