HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Dorehiqet Agim Canaj
nga Albaniassocer   E martë, 11 Mars 2014 00:27   pdfShtypEmail

agim canaj dinamo vllaznia1 478427803Diten e sotme Vllaznia ka humbur trajneri e saje.Vlonjati Agim Canaj ka dhene doreheqjen pas takimit qe pati me kryebashkjakun Lorenc Luka.Canaj ka kuptuar qe smund ti japin me teper ekipit shkodran dhe ka vendosur ti leshojne rrugen dikujt tjeter.Per momentin timonin e ekipit do ta marrin zevendesit Nikaj dhe trajneri i portjereve Avenir Dani.


busy
komente