HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bledar MARASHI

Personal data

Picture of Bledar MARASHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar MARASHI
Birthday (Age):03. Tetor 1990 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci010--------
Sunday November 22LacivsTirana010--1-----
Thursday December 24DinamovsLaci101--------
Friday February 12LacivsFlamurtari010--------
Saturday February 20TiranavsLaci101--------
Sunday March 21VllazniavsLaci010--------
Friday April 02TeutavsLaci010--------
Sunday April 11LacivsShkumbini100--------
Friday April 30DinamovsLaci010--------
Wednesday May 19KastriotivsLaci100--------
Games total462--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria 1 2013-14Mamurras---------1--
Kategoria Superiore 2012-13Laci11--1-------
Kategoria Superiore 2011-12Laci22----2-----
EUROPA League 2010-11Laci1-1-1-------
Kategoria Superiore 2010-11Laci1138-2-------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Laci312---1-----
Career Total18711-4-4--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14MamurrasSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues
EUROPA League 2010-112010-11LaciSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor