HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ervis KRAJA

Personal data

Picture of Ervis KRAJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ervis KRAJA
Birthday (Age):26. Qershor 1983 (40)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia100--1-----
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday November 08SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday January 31VllazniavsLaci100--------
Saturday February 06TiranavsVllaznia100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Sunday March 21VllazniavsLaci1001-1-----
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--------
Friday April 02VllazniavsBesa1001-1-----
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia100--1-----
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta100--1-----
Games total23102-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia7611--3-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1-1---------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo33---1------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia66--1-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta66-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia11----1-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia66--2-6-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1091---2-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----------
Career Total4239323114-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaTranjer