HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Kelvin JUSHI

Personal data

Picture of Kelvin JUSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Kelvin JUSHI
Birthday (Age):18. Prill 1989 (35)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Mamurras------------
Kategoria Superiore 2012-13Laci------------
Kategoria Superiore 2011-12Laci2-2-------1-
EUROPA League 2010-11Laci1-1---------
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti2-2-1-------
Kategoria Superiore 2009-10Laci83511-------
Career Total1331012-----1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14MamurrasSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciSulmues
EUROPA League 2010-112010-11LaciSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciSulmues