HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Silvester SHKALLA

Personal data

Picture of Silvester SHKALLA
Name:Silvester SHKALLA
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 22/08/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 29/08/2015TeutavsVllaznia100--------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta101--------
Friday, 16/10/2015SkenderbeuvsTeuta010--------
Sunday, 25/10/2015LacivsTeuta100--------
Sunday, 01/11/2015TeutavsPartizani100--------
Saturday, 07/11/2015TeutavsFlamurtari100--1-----
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi100--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100--1-----
Monday, 07/12/2015BylisvsTeuta100--------
Friday, 18/12/2015TeutavsLaci100--------
Sunday, 31/01/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 07/02/2016TeutavsVllaznia100--1-----
Saturday, 13/02/2016KukësivsTeuta1001---1---
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--1-----
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani101--------
Saturday, 02/04/2016TeutavsFlamurtari100--1-----
Saturday, 09/04/2016VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi100--1-----
Monday, 25/04/2016TerbunivsTeuta100--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100--------
Wednesday, 04/05/2016BylisvsTeuta100--------
Sunday, 08/05/2016TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday, 14/05/2016TeutavsLaci100--------
Games total25121-6-1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta541---------
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1313-11-6-1---
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Career Total2019111-6-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMbrojtes