HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Arber CAPA

Personal data

Picture of Arber CAPA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arber CAPA
Birthday (Age):30. Korrik 1987 (36)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11FlamurtarivsKamza010--------
Friday September 16KamzavsVllaznia101--------
Sunday September 25BylisvsKamza010--------
Saturday October 01KamzavsApolonia010--------
Saturday October 15SkenderbeuvsKamza100--1-----
Friday December 16KastriotivsKamza010--------
Friday December 23KamzavsTirana010--------
Saturday February 11KamzavsFlamurtari010--------
Sunday March 11KamzavsBylis010--------
Sunday April 01TomorivsKamza0101-------
Monday April 09KamzavsDinamo100--------
Sunday April 22KamzavsLaci100--1-----
Wednesday April 25KamzavsPogradeci100--------
Sunday April 29TeutavsKamza100--------
Saturday May 05KamzavsKastrioti100--------
Games total7811-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo----1----1--
Kategoria Superiore 2011-12Kamza95411-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia642-1-1-----
Kategoria 1 2009-10Partizani44-11-------
Career Total1913624-3--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniSulmues