HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Jorgo CIPI

Personal data

Picture of Jorgo CIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jorgo CIPI
Birthday (Age):05. Janar 1987 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 17PogradecivsTomori101--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--1-----
Saturday October 01PogradecivsDinamo1001-1-----
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Friday November 04PogradecivsLaci1001-1-----
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--------
Saturday December 17PogradecivsTeuta101--------
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--1-----
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--1-----
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari100--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci101--1-----
Friday April 06PogradecivsVllaznia100--1--1--
Wednesday April 25KamzavsPogradeci1001-------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci100--------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total19033-7--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci99-23-7--1--
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu1257-1-3-----
Career Total2215724-10--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor