HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Erion HOXHALLARI

Personal data

Picture of Erion HOXHALLARI
Name:Erion HOXHALLARI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday October 20TiranavsBylis100--1-----
Saturday November 02TiranavsFlamurtari100--1-----
Saturday November 30LushnjavsTirana100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana010--1-----
Saturday March 29TiranavsLaci100--------
Saturday April 05SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday April 12TiranavsLushnja101--------
Wednesday April 30KastriotivsTirana100--------
Games total711--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana-----1------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana99--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana181622--8-1---
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----11----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta121115--3-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana44-1--3-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana11----1-----
Career Total454238111711---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMbrojtes