HOT NEWS
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPk Nd F B H +/- Glv
1Skenderbeu311003:12
2Teuta311001:01
-Tirana311001:01
4Apolonia110101:10
-Besa110101:10
-Flamurtari110101:10
-Kastrioti110101:10
-Laci110101:10
9Kukësi110100:00
-Luftetari110100:00
11Shkumbini010010:1-1
-Tomori010010:1-1
13Vllaznia010011:3-2
14Bylis-210101:10


KAMPION - Liga e Kampioneve Europa Lige Kategoria 1-re 


Point additions/deductions:
* Laçi -6 pike, që iu hoqën pas Javes se 11-te, per trazirat dhe goditjes se arbitrit pas ndeshjes
** Ekipi i Bylisit shkeli rregulloren, duke aktivizuar gjashtë lojtarë të huaj në fushë.

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit